Тортики та різноманітні солодощі для дітей і дорослих, смаколики на дні народження, випускні, ювілеї та весілля, а також солодкі ласощі без цукру, глютену та лактози. Такі кулінарні «витвори» з легкістю можна замовити навіть не виїжджаючи за межі Богуслава. Їх готують місцеві майстрині-кондитерки Ольга Степанова та Людмила Феокрітова. Саме про них ми і розповімо сьогодні у рамках нашого циклу сюжетів «Моя справа»:
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-08-10_17-06-10-2.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-08-10_17-06-10.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-08-10_17-06-11-2.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-08-10_17-06-11.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-08-10_17-06-12.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-08-10_17-06-13-2.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-08-10_17-06-13.jpg)