Випічка задля перемоги! Ми продовжуємо розповідати вам про людей, які невтомно та безкорисливо наближають перемогу України навіть без зброї в руках. Йдеться про волонтерів, які завдяки власним умінням та підтримці однодумців заробляють кошти для української армії. Сьогодні наша кореспондентка Владислава Кобко розповість про господинь-пекарок з Великої Березянки, що на Таращанщині:
Випічка задля перемоги! Господині-пекарки з Великої Березянки, що на Таращанщині
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-07-26_15-30-12.jpg)