Такий вибір свого часу постає перед мешканцями будь-якої багатоперхівки. Для того, аби співвласники квартир у будинку могли жити у належних умовах їм необхідно мати того, хто такі умови для них створюватиме. Та перед тим, як зробити вибір, люди мають чітко знати і розуміти, які ж послуги їм повинні надавати їхні управителі. Саме про обов’язки та відповідальність таких і говоритимемо сьогодні:
ОСББ чи приватна управлінська компанія?
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-07-19_13-11-02.jpg)