Кошти спортсменам на участь у Чемпіонаті Світу, матеріальна допомога нужденним, призначення нового директора у “Миронівський центр надання соціальних послуг» та стан справ по облаштуванню укриттів у закладах освіти громади. Зокрема такі теми обговорювали під час сесії напередодні миронівські депутати. Про те, чи знайшли у казні громади гроші на все необхідне та які рішення ухвалили – розповість наша кореспондентка Ксенія Федусенко:
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-07-08_10-57-24-2.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-07-08_10-57-24.jpg)