Прощавай, рідна школо! Останній дзвінок лунає сьогодні для учнів Богуславської громади. Тепер на школярів чекає літній відпочинок, а на випускників – мультипредметний тест та вступ до вишів. Чому на Богуславщині, у порівнянні з навколишніми громадами, навчальний рік закінчується найпізніше, як змінилося святкування «Останнього дзвінка» в умовах воєнного стану та чим цьогорічний іспит відрізнятиметься від звичних ЗНО та ДПА – розкаже наша кореспондентка Ксенія Федусенко:
Останній дзвінок для учнів Богуславської громади
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/287445326_993408361373920_9173400754069488315_n.jpg)