Через повномасштабне вторгнення росії питання коронавірусної хвороби не те, що стало другорядним — про нього, наче, забули. Статистики й регулярних новин щодо цього тепер годі й шукати. Утім підтверджені випадки хвороби продовжують фіксувати щодня. Тож, яка епідеміологічна ситуація наразі в довколишніх громадах, в Україні та світі в цілому з`ясовувала наша кореспондентка Владислава Кобко:
Війна витіснила пандемію чи загроза все ще існує?
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/284489669_984872358894187_2746077546295421769_n.jpg)