Проте замість традиційного ЗНО, абітурієнти складатимуть його спрощений аналог – мультипредметний тест із трьох дисциплін. Це українська мова, математика та історія України. Однак полегшений варіант іспиту викликав чимало запитань і труднощів. Приміром, що робити абітурієнтам, які наразі перебувають закордоном. Тож особливості цьогорічного вступу вивчала наша кореспондентка Владислава Кобко:
Вступній кампанії у воєнний час – бути!
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/284064175_983673299014093_7443593893230081806_n.jpg)