Забезпечення пологового відділення, оренда лікарняних приміщень, заробітна плата медиків та відсутність необхідних медпрепаратів – про роботу Богуславської центральної лікарні говорили днями на засіданні виконавчого комітету міської ради. Там і голосно дискутували, і сварилися, і намагалися знайти вирішення проблем. До чого врешті дійшли – розповість наша кореспондентка Ксенія Федусенко:
Які проблеми Богуславської центральної лікарні вирішвали на засіданні виконавчого комітету БМР?
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/283925681_982336975814392_1372471203084968879_n.jpg)