Поспівати, помалювати, потанцювати, ще й на музичних інструментах пограти: такі та багато інших видів дозвілля очікують на відвідувачів Центрів психоемоційного розвантаження у Богуславській громаді. Запрацювали вони трохи більше місяця тому і за цей час вже встигли полюбитися і жителям, і гостям Богуславщини. Де, коли і як функціонують такі культурні осередки та що про них думають постійні відвідувачі – розкаже наша кореспондентка Ксенія Федусенко:
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/279545896_975428946505195_2452235034339853996_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/279554699_975428973171859_463387910413413834_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/279736467_975428979838525_998745358360528982_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/279885360_975428953171861_6063304182355330161_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/280139465_975428893171867_7364436625694048347_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/280375680_975428933171863_3486230919129912672_n.jpg)