Вчитель, прибиральник, касир, бармен, листоноша… Перелік професій, які обирають українці – просто нескінченний. Та абсолютно кожна з них – особлива по-своєму. Ми продовжуємо наш цикл сюжетів під назвою «Люди, які…», де розповідаємо про представників найрізноманітніших професій жителів Богуславщини, Миронівщини, Таращанщини та Медвинщини. І, оскільки, сьогодні увесь світ відзначає День екскурсовода – поговоримо про родину Пузатків із Богуслава:
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/274492052_927538404627583_3645247248608560133_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/274497126_927538364627587_1561799970420589002_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/274540549_927538374627586_7383951782685878184_n.jpg)