Безкоштовні «квадратні метри» для працівників комунальних установ. Ключі від такого будинку днями отримала молода лікарка з Медвинщини. Власне, Медвинська ТГ стала однією з перших сільських громад Київщини, де надали службове житло медичному працівнику. Це вже четверте помешкання, яке, в рамках відповідного положення, придбала ТГ. Тож, детальніше про документ і про те, чи є напрацювання щодо цього на Богуславщині – розкажуть наші кореспондентки:
Лікарка в медвині отрмала службове житло
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/274207373_925289931519097_6956004016270441364_n.jpg)