Врегулювання земельних скандалів та поява інвестора у селі Бовкун —такі теми стали ключовими під час засідання членів «земельної комісії» Таращанської міської ради напередодні. Крім того, заслухали жителів громади, у яких, з різних причин, «відібрали» городи. Тож, кому їх таки повернули, а в яких ситуаціях вдіяти вже нічого не можна — розкаже наша кореспондентка Владислава Кобко:
Результати засідання земельної комісії в Таращі
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/274189289_924747561573334_6154452133386015402_n.jpg)