Медицина, освіта, благоустрій, екологія та соціальна сфера: здебільшого на розвиток таких галузей спрямовані соціально-економічні цільові програми, які цьогоріч реалізуються на території Медвинської громади. Тож, детальніше про те, чого вони стосуються та скільки коштів у 2022 виділили на виконання кожної з них – розкаже наша кореспондентка Ксенія Федусенко:
Соціально-економічні цільові програми 2022 на Медвинщині. Про що та за скільки?
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/274104392_923645031683587_1131836237952431924_n.jpg)