Інтерактивне обладнання, кваліфіковані фахівці та сучасний підхід – йдеться про роботу інклюзивно-ресурсного центру на базі богуславського ліцею №3. На минулому тижні, за планом, його директорка прозвітувала про підсумки діяльності за минулий рік на засіданні виконавчого комітету міськради. Тож про те, як працює заклад – детальніше розкажуть наші кореспондентки:
Робота інклюзивно-ресурсного центру на базі богуславського ліцею №3
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/272852702_917575448957212_5028134903642647396_n.jpg)