Затвердження соціально-економічних програм, звернення до Президента України та зміни, що стосуються харчування в закладах освіти ТГ. А також цікаві факти про «не зовсім службовий» автомобіль заступника міського голови та чвари навколо січневого скандалу у комунальному «Центрі надання соцпослуг». Так на Богуславщині розпочався новий «сесійний» рік. Про що дискутували обранці та які рішення, врешті, ухвалили – слухайте далі у сюжеті:
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/272946812_916540112394079_3870047092305788959_n.jpg)