Бізнес-ідеї для сіл Богуславської громади! Саме їх з нового року почали «шукати» в міській раді, активно обговорюючи ініціативу безпосередньо із жителями ТГ. Водночас аби уникнути всіх можливих ризиків, до справи вирішили запросити і провідних спеціалістів. Тож, про те, як можуть розвивати села на Богуславщині та хто і що для цього повинен робити – слухайте далі у сюжеті:
Як у Богуславській міській раді планують розвивати села громади?
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/272823985_914425912605499_5919530361864981053_n.jpg)