Cела-привиди: саме так можна назвати пусті населені пункти, життя у яких зникло чи не назавжди. Приміром, на Київщині вже є 8 сіл, де не зареєстровано жодного мешканця. Серед них — хутір Маковецьке, що на Таращанщині. Тож, чому саме він став безлюдним, яка історія цього населеного пункту та чи можливо, аби хутір знову «ожив» — дізнавалася наша кореспондентка Владислава Кобко:
Cела-привиди: хутір Маковецьке
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/271862594_906746403373450_16599464056033128_n.jpg)