Новий спортивний чи дитячий майданчик, реконструкція фонтану в центрі міста чи відкриття скейт-парку – це лише маленька частина з того, що може втілити в життя пересічний житель ТГ в рамках громадського бюджету. Гроші для реалізації публічних ініціатив громадян кожна міська рада, яка ухвалює відповідне положення, має виділяти щороку. Детальніше про бюджет участі та про те, як він працюватиме в Богуславській громаді – слухайте далі у сюжеті:
Чи запрацює громадський бюджет в Богуславській громаді?
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/271309434_902403017141122_3601585405563109757_n.jpg)