Підсумки роботи та плани виконкому, фінансові розрахунки Богуславського житлово-комунального підприємства на наступний рік та зміна тарифу на тепло для «Богуславкомінвестсервісу». Про це говорили під час останнього цьогоріч засідання виконавчого комітету Богуславської міськради минулої п’ятниці. Детальніше про результати зібрання – слухайте далі у сюжеті:
Результати засідання виконавчого комітету в Богуславі
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/270245562_896808344367256_1705957658605112309_n.jpg)