11 команд та 3 дні змагань… Під шалені оплески вболівальників, на льодовій арені «Льодограй», проходив перший «Кубок Святого Миколая» з хокею, серед дітей 2013-2014 років народження. А вже в день фіналу, напередодні, на спортивне дійство завітали і поважні гості. Привітавши спортсменів, вони підписали документ, який став важливим кроком для розвитку хокею на Київщині. Детальніше про вагомість такої події та про результати змагань – почуєте у сюжеті наших кореспондентів:
Перший «Кубок Святого Миколая» з хокею, серед дітей 2013-2014 років народження
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/269684673_892796151435142_4847040571728909538_n.jpg)