Освіта, культура, спорт, медицина, ЖКГ… Керівники всіх цих сфер напередодні прийшли на зустріч з представником ТОВ «Богуславенерджі». Відповідні громадські слухання організували, аби обговорити ідеї, що, за сприяння компанії, могли б покращити життя в громаді. Які ж проекти пропонували втілити – розкажуть наші кореспондентки далі в сюжеті:
ТОВ «Богуславенерджі» пропонує свою допомогу Богуславській громаді
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/267472280_891205624927528_3159738043088394646_n-1568x1176.jpg)