Неофіційний офіційний лист… Днями, в соцмережі Facebook, на богуславських сторінках, користувачі почали активно обговорювати письмову відповідь міського голови Віталія Хоменка активістам. В документі йшлося про те, за чиї кошти та коли в громаді встановлять флагшток біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні. Однак, переконані активісти, керманич ТГ, висловлюючись, порушив всі норми ділового етикету. Детальніше про ситуацію, що склалася – слухайте далі у сюжеті:
Флагшток біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні у Богуславі завдання активістів чи влади?
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/02/268285241_890082865039804_2867352823329505275_n.jpg)