Кому і скільки грошей «перепаде» у наступному році? Бюджет Богуславської територіальної громади на 2022 рік розпочали формувати у міській раді. Ба більше, там навіть, вже відбулося перше обговорення проекту документа. Тож, які прогнози роблять «фінансисти», чи з’явиться у громади більше грошей та які думки і пропозиції щодо цього у членів бюджетної комісії ради – розкаже наша кореспондентка Ксенія Федусенко:
Кому і скільки грошей «перепаде» у наступному році? Результати засідання бюджетної комісії у Богуславі
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/262346127_881153265932764_4250253533851152358_n-1568x1176.jpg)