Покращення благоустрою міста та якості питної води, туризм на Таращанщині і підсумки роботи деяких структурних підрозділів — такі питання розглядали члени виконавчого комітету Таращанської міськради на засіданні напередодні. Тож, скільки коштів потрібно, аби таки реалізувати задумане та коли саме очікувати змін — розповість наша кореспондентка Владислава Кобко:
Результати засідання виконавчого комітету в Таращі
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/260491797_878412542873503_2569622810157635949_n.jpg)