Як визначити, чи ефективно працює влада громади? Чи для всіх ТГ однакові критерії? Та у чому різниця між оцінкою спроможності ТГ та місцевого керівництва? Вже майже рік, як на Богуславщині, як і по всій Україні, завершився процес децентралізації. Тож, ми вирішили з’ясувати, чи можна діяльність богуславських керманичів назвати ефективною. Детальніше – далі у сюжеті:
За якими критеріями варто оцінювати місцеву владу?
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/255666770_869482740433150_4618093550090082536_n.png)