Пандемія — у розпалі. Різке підвищення кількості хворих на COVID-19 фіксують на Таращанщині вже понад тиждень. Водночас, там стрімко збільшилося і число охочих вакцинуватися. Тож про те, в якому режимі нині функціонують медзаклади громади, які види вакцин проти коронавірусу доступні та у які ковідні шпиталі госпіталізують хворих — розкаже наша кореспонденка Владислава Кобко:
Ситуація з COVID-19 на Таращанщині
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/252320029_866674734047284_4490373376146052452_n-1568x1176.jpg)