Нові тарифи на воду для мешканців Богуславщини, справи з вакцинацією у громаді та робота Центру первинної медико-санітарної допомоги в умовах пандемії… Напередодні, майже половину засідання виконавчого комітету Богуславської міськради говорили про медицину. Детальніше про це та про те, які теми ще порушували – розкажуть наші кореспондентки:
Нові тарифи на воду для мешканців Богуславщини та справи з вакцинацією у громаді. Результати засідання виконавчого комітету
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/248243931_863265084388249_5106125588394084500_n-1568x1176.jpg)