Розроблення стратегії розвитку Богуславської громади – продовжується. Раніше вже завершилося онлайн-опитування, як жителів, так і підприємців територіальної громади. Кожен мав змогу висловитись про те, що, на його думку, заважає розвитку громади та на які зміни очікують богуславці у наступних роках. Тепер же – розробники документа «рухаються далі». А от, в якому саме напрямку і коли чекати наступного «кроку» – дізнавалися наші кореспондентки:
Стартегія розвитку Богуславської громади в розробці
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/246356724_857446444970113_8957766689793378536_n.jpg)