Безперешкодний доступ до водойм: чи діє закон, згідно з яким, у прибережних захисних смугах, забороняється облаштовувати огорожі або інші конструкції? Ми продовжуємо наш цикл сюжетів «Ти маєш право», в яких розповідаємо про те, яка ситуація з водними об’єктами на Богуславщині та Медвинщині. А також про те, чи є уздовж них якісь забудови або паркани. Цього разу наші кореспондентки побували в Дмитренківському окрузі Медвинської громади:
Ти маєш право! Дмитренки
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/245319236_855093995205358_7593962542945148612_n.jpg)