«А віз і нині там»… Цього разу, мовиться про шлагбаум, який перекриває польову дорогу у Шупиках на Богуславщині. З цією проблемою тамтешні мешканці вже вдруге звертаються на гарячу лінію радіостанції «Богуслав-FM». Мовляв, місцеве сільськогосподарське підприємство незаконно загородило доступ до об’їзної дороги. І ще влітку очільник Богуславської громади пообіцяв проблему вирішити. Тож, чому вирішення цього питання «зависло у повітрі» – з’ясовували наші кореспондентки:
Обіцяти – не означає робити! Чому польова дорога в Шупиках досі перекрита?
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/243817510_846450052736419_5313966465183997215_n.jpg)