З настанням холодів, питання обліку тепла та прозорих тарифів, стає надзвичайно актуальним. І не лише для пересічних богуславців, а й для керівників бюджетних установ. Йдеться, зокрема, про освітню та медичну сфери. Адже, цьогоріч комунальні котельні, якими з 2012 року користувалися приватники, знову перейшли у відання громади. Тож, наші кореспондентки вирішили з’ясувати, як у Богуславській громаді готуються до опалювального сезону та хто надаватиме тепло бюджетним установам:
Підготовка до опалювального сезону в Богуславі триває
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/243177134_845860706128687_665048707563652864_n-1568x882.jpg)