І знову про проблеми богуславської багатоповерхівки по Соборній, 11А. Про ймовірні порушення під час будівництва цього будинку і каналізаційної системи у ньому, тамтешні жителі говорили вже неодноразово. Адже, схоже, саме через це, наразі їм доводиться боротися з постійними підтопленнями, вологістю та грибком у квартирах. Тож, чи справді багатоповерхівку звели з порушеннями, хто і як тепер має «виправляти» ситуацію та чи розпочнуться, врешті, ремонтні роботи – знає наша кореспондентка Ксенія Федусенко:
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/242091280_839744813406943_5761505967273026791_n.jpg)