Чому школи і досі не готові до навчання? Йдеться про дефіцит підручників у деяких навчальних закладах Богуславської громади. Саме з такою проблемою на гарячу лінію радіостанції «Богуслав-FM» звернулися обурені батьки школярів. Окрім того, цю ж тему активно почали обговорювати і на сторінках богуславських спільнот у Facebook. Що з цього приводу кажуть освітяни – слухайте у сюжеті наших кореспондентів:
Чому Богуславські учні досі не можуть отримати підручники в школах?
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/241675037_833119127402845_427831463559350744_n.jpg)