Підтоплений підвал, жахливий стан фасаду будинку, захмарні платіжки за комунальні послуги… Саме для вирішення таких питань жителі багатоповерхівки по вулиці Соборна-11А організували збори з представниками підприємств, які обслуговують їхній будинок. На зустріч запросили і журналістів радіостанції «Богуслав-FM». Тож, хто відповідальний за такий стан будівлі та як вирішуватимуть «наболілі» проблеми – знає Вікторія Дивнич:
Жителі багатоповерхівки в Богуславі б’ють на сполох. Будинок в критичному стані
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/241080485_828346507880107_8714128434749677786_n-1568x1176.jpg)