“Що, на Вашу думку, заважає розвитку громади? Як би Ви охарактеризували Богуславську ТГ? На які зміни Ви очікуєте в 2022 році?” Зокрема, на такі питання доведеться відповісти, беручи участь в опитуванні, задля розробки стратегії розвитку Богуславської територіальної громади на 2022-2027 роки. Саме такий документ наразі розробляють у Богуславській міськраді. Що це за стратегія та що знають про неї богуславці – дізнавалися наші кореспондентки:
В Богуславській ТГ з’явиться своя стратегія розвитку
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/240121438_825264131521678_8412763288396813022_n.jpg)