Коли розмір – має значення! Сьогодні, в рамках циклу сюжетів «Гроші громад», поговоримо про заробітні плати міських голів Богуславської, Медвинської, Миронівської і Таращанської ТГ. Адже, як виявилось, доходи деяких з них – дуже далекі від середньостатистичних. Тож про те, хто з керманичів скільки «назаробляв» за пів року – слухайте далі у сюжеті:
Гроші громад. Заробітні плати голів ТГ в Київській області
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/240263452_824086474972777_8946897537710287619_n.jpg)