Кошти на нову техніку для «Богуславблагоустрою», чергові перипетії із протипожежною системою у школах громади та заохочення для найобдарованіших учнів. Здебільшого про це говорили депутати Богуславської міськради на засіданні бюджетної комісії напередодні. Для кого, врешті, фінанси таки знайшли, а хто і надалі лишається без грошей – розкаже наша кореспондентка Ксенія Федусенко:
Результати засідання бюджетної комісії в Богуславі
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/235102405_817111002336991_5695709480593024269_n-1568x1176.jpg)