Бажання займатися є, а немає де… Саме з такою проблемою на гарячу лінію радіостанції «Богуслав-FM» звернулися батьки вихованців секції греко-римської боротьби. Мовляв, через те, що у Богуславі, начебто, немає відповідного приміщення для занять, їхні діти змушені добиратися у сусідню громаду. Чому склалася така ситуація та чи будуть її вирішувати – слухайте далі у сюжеті:
Секція з греко-римської боротьби в Богуславі. Що саме не влаштовує батьків?
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/223166850_808134669901291_6375456630844645397_n.jpg)