Харчування учнів Богуславської громади, спортивні костюми для юних борців, ремонт доріг та додаткові кошти для надзвичайників і комунальників. Такі теми порушували члени бюджетної комісії Богуславської міської ради на засіданні напередодні. До того ж, вносили зміни до цьогорічного бюджету ТГ та виділяли кошти на потреби медиків. Кому ж і скільки, врешті, «перепало» – знає наша кореспондентка Ксенія Федусенко:
Результати засідання бюджетної комісії у Богуславі
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/218997629_804617500253008_1468122347650977555_n-1568x1176.jpg)