AstraZeneca, Pfizer та CoronaVac. Ці слова вже давно стали звичними для кожного українця. А все тому, що ще наприкінці зими в державі розпочалася вакцинальна кампанія проти коронавірусної інфекції. І попри те, що нині далеко не всі громадяни готові щеплюватися та довіряють протиковідним препаратам – медики все ж закликають українців захистити себе та своє здоров’я. Тож про те, яка наразі ситуація із вакцинацією на Богуславщині і Таращанщині – наша кореспондентка Ксенія Федусенко розповість детальніше:
Вакцинація в регіоні. Як отримати щеплення, якою вакциною, як отримати заповітний паспорт вакцинації?
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/217798059_799336497447775_4246504498462824864_n.jpg)