Освіта, медицина, безпека в Богуславській громаді. Про все це і не тільки говорили напередодні під час візиту делегації із Обухівської районної державної адміністрації на чолі з її головою Олександром Гомоном. З посадовцями зустрічалися очільник Богуславської громади, його заступники, керівники бюджетних установ, начальники відділів міської ради. А більше розкажуть наші кореспондентки:
Візит голови Обухівської районної державної адміністрації в Богуславі. Результати
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/210011767_796513544396737_9119243941776384016_n.jpg)