Пожежонебезпечний період триває нині в Україні. У цей час суха рослинність спалахує від найменшої іскри, а пожежа за лічені хвилини здатна поширитись на великі території, знищуючи все на своєму шляху. Цьогоріч, у зв’язку з погодніми умовами, на Богуславщині не зафіксовано жодної лісової пожежі. Втім, рятувальники та лісники пильності не втрачають. Адже, щороку в цей період ліси «накриває» хвиля пожеж. Тож, чому трапляються лісові загорання та як їм протидіять на Богуславщині – розкаже наша кореспондентка Вікторія Дивнич:
Пожежонебезпечний період на Богуславщині. Бережіть ліс!
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/214968426_795395827841842_2945156737200220015_n-1568x1173.jpg)