Вже 2 роки як існує Богуславська об’єднана територіальна громада. З осені 2020го ОТГ, до якої входило 6 старостинських округів, вже налічує 12. Тоді ж, оновився і депутатський корпус. Однак, до складу Ради увійшли й ті, хто вже неодноразово був депутатом. Тож журналісти радіостанції Богуслав-FM вирішили проаналізувати, чи «нажили» щось обранці за період своїх каденцій. Ми розпочинаємо новий цикл сюжетів “Уболіваю чи заробляю”. Стартували наші кореспондентки з аналізу роботи та декларацій міських депутатів Миколи Рузевича та Сергія Унгуряна:
Уболіваю чи заробляю? Микола Рузевич та Сергій Унгурян
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/205567407_792678581446900_5495786327176224939_n.jpg)