Відкрити знайомі місця абсолютно по-новому — такий виклик кинули собі учні мовної школи із Таращі, які розробили екскурсії англійською для таращанців та гостей міста. Вивчення історії та покращення мовних навичок — основні цілі, які поставили перед собою підлітки. Більше про ідею та результати старань – розкаже наша кореспондентка Владислава Кобко:
Англомовні екскурсії по Таращі розробили тамтешні підлітки
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/209558641_791543021560456_158826338221529884_n-1568x1173.jpg)