Податки на Медвинщині: збільшити, зменшити чи залишити такими, як є? Це питання стало ключовим на крайньому засіданні тамтешньої бюджетної комісії. Ба більше, аби відстояти власні інтереси до зали засідань завітали і обурені селяни. Тож, чи вдалося владі громади знайти порозуміння з мешканцями ТГ та яке рішення щодо податків, врешті, ухвалила бюджетна комісія – знає наша кореспондентка Ксенія Федусенко:
Засідання бюджетної комісії в Медвині
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/201111979_783216502393108_5770648618315457347_n-1568x1176.jpg)