Озеленення громади, створення комфортного туристично-екологічного простору, очищення водойм та впровадження інноваційних технологій! Йдеться про проекти розвитку Миронівської громади, які хочуть втілити в життя місцеві жителі за допомогою громадського бюджету. Тож, про ініціативи миронівчан та про те, що потрібно, аби підтримати ідеї – дізнавалися наші кореспонденти:
Громадський бюджет. Як жителі Миронівщини беруть участь в розвитку громади
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/194336948_775272666520825_4575912532744675148_n.png)