«17 кілометрів виживання». Саме такими словами розпочав свій нещодавній допис у соцмережі народний депутат України Тарас Тарасенко, родом із Богуславщини. А йдеться про відновлення залізничного сполучення між Богуславом та Миронівкою. Мовляв, такий транспорт буде для мешканців громади не лише дешевшим, але і значно зручнішим. Та, як виявилося – не все так просто. Детальніше про ініціативу, її реалізацію та чи на часі вона громаді – дізнавалася наша кореспондентка Ксенія Федусенко:
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/193384048_774745833240175_8931907393001356878_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/193732039_774745846573507_7994791175271773582_n.jpg)