Про виконання бюджету громади за перший квартал цього року, надання допомоги дітям-сиротам після досягнення повноліття, початок повноважень новообраних депутатів та про затвердження низки програм говорили медвинські депутати на черговій сесії напередодні. Йшлося, також і про обрання нового директора для тамтешнього закладу освіти. Та не обійшлося на засіданні і без суперечок. Про що сперечалися депутати та які рішення, врешті, ухвалили – чули наші кореспондентки:
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/186245680_764498504264908_3990049449506443945_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/186291822_764498530931572_7503471501076985246_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/186348447_764498497598242_3753205631707330238_n.jpg)