Зариблення річки Рось, заборона використання штучних квітів, гроші для дітей-діабетиків та відновлення «шумків» в Казковому містечку. Саме ці петиції на сайті міської ради минулоріч набрали необхідних 100 підписів. Однак, лише цього року реалізувати вдалося 2 пропозиції. Детальніше про їх втілення та про те, чому інші залишилися тільки на папері – розкажуть наші кореспондентки.
Електронні петиції. Як жителі громади можуть розвивати Богуславщину?
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/185955794_763884757659616_2518231724858753280_n.jpg)