Про людей, для людей і з людьми! За цим принципом, ще три роки тому – на радіостанції «Богуслав-FM» запрацювала «гаряча лінія». Зателефонувавши до нас, можна розповісти про неприємну подію, попросити про допомогу чи навпаки – поділитися з жителями громади радісною новиною. І саме завдяки таким зверненням небайдужих громадян та оперативній роботі журналістів, за ці роки нам вже вдалося розібратися у низці «гарячих» питань і, навіть, посприяти вирішенню деяких із них. Ксенія Федусенко розповість детальніше:
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/182885628_759948248053267_9067199325354639291_n.jpg)
![](https://boguslav.media/wp-content/uploads/2024/03/182043563_759948231386602_1924048976979750610_n.jpg)